Onyx (Zwarte Agaat)

klik op een foto om te vergroten

Beschikbare vormen
Wij verkopen Onyx (zwarte Agaat) in onze winkel in de volgende vormen: gepolijst (knuffelstenen / trommelstenen), obelisken, hangers en op bestelling ook oorbellen.

Beknopte Werking/Toepassing

Goed bij doofheid, scherpt het gehoor en geneest aandoeningen aan het binnenoor. Sterk aardende steen, maakt nuchter en realistisch. Helpt je eigen doelen na te streven en je niet gemakkelijk te laten beïnvloeden door anderen. Bevordert gezond egoïsme.
- Wanneer je een edelsteen bij ons koopt krijg je een kaartje mee met daarop meer uitgebreide informatie over de werking van de edelsteen. -

Vindplaats
Brazilië

Veiligheid/Opmerkingen

Onyx (Zwarte Agaat) is niet geschikt voor enigszins sombere mensen, want Onyx kan de somberheid doen toenemen. Kan hardheid, neerslachtigheid en zwaarmoedigheid omhoog brengen.

Ontladen

Grote Onyx welke in huis is geplaatst: afspoelen onder stromend lauwwarm water. 
Onyx welke op de huid is gelegd of wordt gedragen elke nacht op een Amethistcluster of in een Amethist geode of in Hematiet trommelstenen leggen.

Opladen

In de vroege ochtend- of late avondzon of op een Bergkristalcluster.

Terug naar edelstenen overzicht - Reiki centrum & Spirituele Winkel De Oorsprong Naar overzicht

Op de pagina Winkel Algemeen staan de openingstijden van onze winkel vermeld.
© 2007 - 2010 Reikicentrum & Spirituele winkel de Oorsprong - Westerbaenstraat 79, Den Haag - 070-4277835